Podsumowanie miesiąca. Styczeń 2017

Tak się cieszę, że już luty, bo początek stycznia był dla mnie jakimś kompletnym nieporozumieniem. Mnóstwo pracy, brak chęci do czegokolwiek, fatalna pogoda, a przez to coraz większa liczba odpuszczanych treningów. Czułam się z tym źle, dlatego pod koniec miesiąca postanowiłam to zmienić i wreszcie zaczęło się coś dziać!


imbw kraków

Styczeń był ubogi w treningi. Zwłaszcza początek. Nie bardzo wiedziałam co mam biegać, co chcę biegać i czy faktycznie tego potrzebuję. Skupiłam się na innych rzeczach, zajęłam prywatnymi sprawami, a bieganie zostawiłam "na potem" i "gdy będą chęci". Tym sposobem wybiegałam w tym miesiącu tylko 179 kilometrów, z czego ponad 100 w ciągu ostatnich 10 dni.

running girl

Tak jak już wspomniałam, pod koniec miesiąca zaczęło się coś dziać. Poza tym, że zaczął mi ciążyć temat zbliżającego się wiosennego maratonu, to czułam się naprawdę źle odpuszczając kolejny tydzień typowe treningi. Większość z Was wie, że lubię mieć wszystko poukładane, obrany cel i znać sposób na poprawę wyników. Miałam też wrażenie, że od jakiegoś czasu stoję już w miejscu, a tego uczucia bardzo nie lubię. Postanowiłam coś zmienić i swoje treningi powierzyłam innej osobie. Od teraz mam trenera i myślę, że to była jedna z najlepszych decyzji w ostatnim czasie.


Jako, że zima trwa w najlepsze, to w styczniu nie mogło zabraknąć wyjazdów na snowboard. W ostatnim czasie miałam sporo okazji, dlatego gdy tylko mogłam to z nich korzystałam. Poza fantastyczną zabawą, jest to świetny pretekst, by wyjechać w góry i spędzić czas na świeżym powietrzu odrywając się od codzienności.

deska snowboardowa Burton

Co w lutym?
Obecnie czekam na każdy trening z niecierpliwością i zwyczajnie nie mogę się go doczekać. Chciałabym, aby cały miesiąc właśnie taki był, a ja z ogromem motywacji odkreślała dzień za dniem w swoim kalendarzu.

Asics Frontrunner


Udostępnij ten post

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! To dla mnie dodatkowa motywacja ;)